Poznaj nas

Carving-gniech

O nas

Grzegorz Gniech

jest aktualnym Mistrzem Polski i Mistrzem Świata w Carvingu. Zdobywając największe i najbardziej prestiżowe tytuły z zakresu tajskiej sztuki rzeźbienia, w błyskawicznym tempie stał się jednym z przedstawicieli i pionierów tej sztuki w kraju. Od lat prężnie kieruje działalnością „Carving – Gniech”, której głównym celem jest promowanie carvingu w jak najszerszym stopniu.

Sygnując firmę własnym nazwiskiem, bardzo szybko nadał jej niepowtarzalny charakter, wizerunek i osobowość.

Grzegorz Gniech z powodzeniem kontynuuje doskonalenie pierwszej polskiej firmy stricte carvingowej. Z całą pewnością działalność „Carving – Gniech” swoje sukcesy zawdzięcza ogromnemu zaangażowaniu i niebywałej pasji, którą mistrz napełnia ją od lat.

Razem możemy więcej

Do osób współtworzących firmę należy Sylwia Kruszyńska pełniąca funkcję konsultanta i Public Relation Managera

Z niebywałą skutecznością wypełnia swoją rolę. W sposób indywidualny i niezwykle doradczy podchodzi do zapotrzebowań i wymogów poszczególnych klientów. Projektantka i kreatorka nowych wzorów carvingowych. Malarka i rzeźbiarka. Artystyczne zdolności pozwoliły jej nanosić rysunki kreślarskie i projekty techniczne na surowce carvingowe.
Florystka o wybitnych zdolnościach. Z powodzeniem łączy tajską sztukę ze światem roślin i kwiatów. Sylwia Kruszyńska jest również twórcą marki „Carving-Florist”, którą z powodzeniem promuje i udoskonala poprzez działania w firmie „Carving-Gniech”.

Grzegorz Gniech – „Długo zastanawiałem się, czy firma o takim profilu przyjmie się na Polskim rynku. Mimo to nie miałem wątpliwości co do jej uruchomienia. Nie chciałem być jednym z wielu, działając wyłącznie na zasadzie funpage’u, bloga, czy samej strony internetowej. Wiedziałem, że jedynie poprzez otwarcie działalności, mogę stać się poważnym kontrahentem dla firm i osób chcących z moich usług korzystać. Chociaż obawy przedzierały się przez głowę, nie wahałem się długo. Postawiłem wszystko na jedną kartę. W 2010 roku nazwa „CARVING-GNIECH” nie była już tylko marką, a firmą legalnie działającą.”