Event Carving

Pozycja skierowana jest do firm evntowych. Oferujemy profesjonalną carvingową obsługę imprez o wszelakiej tematyce.

Organizujemy pokazy rzeźbienia na żywo. Doświadczenia w tego typu występach sprawiają, że swoisty Carving Show w naszym wykonaniu podniesie prestiż i nada wyjątkowego klimatu każdej imprezie okolicznościowej i eventowej.

W czasie pokazów możemy być zarówno głównym widowiskiem eventu jak i atrakcją towarzyszącą. Możemy przeprowadzić pokazy sztuki carvingu w centrach handlowych i w czasie wielkich imprez plenerowych, ale także podczas małych, bardziej kameralnych uroczystości.

Doskonale sprawdzamy się również w prowadzeniu przyjęć organizowanych typowo dla dzieci. Poprzez zabawę z instruktorem mali uczestnicy pokazu i warsztatów uczą się nie tylko wycinać, rzeźbić w warzywach i owocach, ale także pobudzają kubki smakowe poprzez szereg zabaw i zgadywanek organoleptycznych towarzyszącym zajęciom carvingowym. Przy okazji takiej formy prowadzenia imprez połączonych z pokazem i warsztatami wpajamy w dzieci zasady zdrowego żywienia.

Jeżeli o zdrowej żywności mowa to firma „Carving – Gniech” chętnie udziela się w tego typu kampaniach. Jest częstym gościem imprez i targów o tematyce żywieniowej, dietetycznej i promującej zdrowy tryb życia.

Z przyjemnością korzystamy z zaproszeń mediów różnych stacji, aby prezentować coraz to nowsze trendy carvingowe mające na celu zachęcać do zdrowej żywności. Ostatnio gościliśmy w programie TVP 2 „Pytanie na śniadanie”. Zostaliśmy poproszeni o przedstawienia alternatyw dla tradycyjnych słodkości weselnych i uroczystościowych tzn. tortów, ciast, muffin. Oczywiście z miłą chęcią przedstawiliśmy wachlarz naszych zdrowych słodkości.

DLA KAŻDEJ FIRMY ZAINTERESOWANEJ NASZYMI PROPOZYCJAMI SPORZĄDZAMY INDYWIDUALNĄ OFERTĘ (Z CENNIKIEM USŁUG) DOSTOSOWANĄ DO KONKRETNYCH POTRZEB TEMATYCZNYCH IMPREZY.

Maleńka porcja naszych umiejętności: