Centrum Sztuki Carvingu

Oferujemy mnóstwo aktywności od warsztatów po szkolenia i pokazy.

Warsztaty

carvingowe dostosowane do poszczególnych grup wiekowych. Dużym powodzeniem cieszą się WARSZTATY DLA DZIECI -„ Carvilandia”. Najczęstszymi ich odbiorcami są przedszkola i szkoły. Często warsztaty organizowane są jako forma urozmaicenia i uatrakcyjnienia uroczystości związanych z urodzinami, imieninami i dniem dziecka. Zdecydowanie jest to niesamowita i oryginalna niespodzianka dla wszystkich pociech uczestniczących w imprezie. Wspólne wycinanie, tworzenie i rzeźbienie w owocach przeradza się za każdym razem w fantastyczną, pełną radości zabawę. Warsztaty poprzedza pokaz Mistrza Polski i vice Mistrza Świata w Carvingu Grzegorza Gniech. W trakcie pokazu zapoznaje on dzieci z tajską sztuką rzeźbienia oraz światem owoców iwarzyw.

Warsztaty dla dorosłych

Sprawdzają się przy okazji imprez eventowych, integracyjnych, firmowych jak również wielu innych uroczystościach. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie i dostosowujemy się do tematyki wydarzenia. Sporządzamy indywidualną ofertę dla osób zainteresowanych warsztatami, w taki sposób, aby poszczególny Klient był w pełni usatysfakcjonowany.

Szkolenia

 • Kurs Carvingu - Poziom podstawowy (I stopnia)
 • Kurs Carvingu - Poziom średnio-zaawansowany (II stopnia)
 • Kurs Carvingu - Poziom zaawansowany (III stopnia)
 • Kurs Carvingu „Grafika na owocach”
 • Kurs Pumpkins Carving „Rzeźbienie 3D – Twarze w dyni”
 • Kurs Soap Carving „Rzeźbienie w mydłach”
 • Kurs Garni Carving „Dekorowanie potraw”

 • Pokazy

  Organizujemy pokazy rzeźbienia na żywo. Doświadczenia w tego typu występach sprawiają, że swoisty Carving Show w naszym wykonaniu podniesie prestiż i nada wyjątkowego klimatu każdej imprezie okolicznościowej i eventowej. W czasie pokazów możemy być zarówno głównym widowiskiem eventu jak i atrakcją towarzyszącą. Możemy przeprowadzić pokazy sztuki carvingu w centrach handlowych i w czasie wielkich imprez plenerowych, ale także podczas małych, bardziej kameralnych uroczystości.

  Krótka prezentacja naszych tortów.:

  Jeżeli o zdrowej żywności mowa to firma „Carving – Gniech” chętnie udziela się w tego typu kampaniach. Jest częstym gościem imprez i targów o tematyce żywieniowej, dietetycznej i promującej zdrowy tryb życia.

  Z przyjemnością korzystamy z zaproszeń mediów różnych stacji, aby prezentować coraz to nowsze trendy carvingowe mające na celu zachęcać do zdrowej żywności.

  Ostatnio gościliśmy w programie TVP 2 „Pytanie na śniadanie”. Zostaliśmy poproszeni o przedstawienia alternatyw dla tradycyjnych słodkości weselnych i uroczystościowych tzn. tortów, ciast, muffin. Oczywiście z miłą chęcią przedstawiliśmy wachlarz naszych zdrowych słodkości.